Náš tím

Mgr. Zuzana Klačanová

majiteľka kancelárie

Ako maklér som v RE/MAX od januára 2016 a takmer po 5 rokoch som sa rozhodla založiť vlastnú kanceláriu. Som vyštudovaná právnička s niekoľkoročnou právnou praxou v súkromnom sektore. V každom obchode kladiem veľký dôraz na zodpovedný, profesionálny a individuálny prístup ku klientovi. Dôvera medzi mnou a klientom je pre mňa zaväzujúca. 

     tel.č.: 0907 839 885

     email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mgr. Ľudmila Zelinková

certifikovaný partner predaja

     tel.č.: 0915 756 711

     email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Eva Kahajová

hypotekárny špecialista

HYPOKALKULAČKA 

     tel. č.: 0904 708 610

     email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

PRIDAJTE SA DO NÁŠHO TÍMU!

Ste ambiciózny a máte chuť na sebe pracovať? Baví vás práca s ľuďmi? Nebaví vás stereotyp? Ak áno, staňte sa maklérom najrešpektovanejšej značky na trhu realít. Pridajte sa do nášho tímu a staňte sa úspešným maklérom RE/MAX! Stačí chcieť a všetko ostatné vás naučíme! Pokiaľ sa chcete pridať do nášho tímu, vyplňte formulár a pošlite nám vaše CV. Rada vám poskytnem bližšie informácie, majiteľka kancelárie Mgr. Zuzana Klačanová.

VYPÍŠTE FORMULÁR  

Rada vám poskytnem bližšie informácie, majiteľka kancelárie Mgr. Zuzana Klačanová.

KONTAKTUJTE MA