Referencie klientov

Realitná kancelária RE/MAX Real Estate Services garantuje svojim klientom profesionálne služby predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.

A kto garantuje ich kvalitu?

No predsa vy!

 

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí v spolupráci s nami úspešne predali alebo prenajali svoju nehnuteľnosť, alebo vďaka nám našli nové bývanie, najvýhodnejšiu hypotéku a ďalšie služby.

Referencie klientov budeme pravidelne pridávať, aby sme vás presvedčili o tom, že RE/MAX Real Estate Services je vašim správnym a spoľahlivým partnerom pri obchode s realitami.

 

So službami p. Klačanovej sme boli spokojný od samého začiatku. Bezchybná príprava pri obhliadkach, ústretovosť a priama komunikácia od výberu nehnutelnosti až po finálne podpísanie kúpnej zmluvy. Pri kúpe alebo predaji nehnutelnosti vieme p. Klačanovú len a len odporučiť.

Hodnotenie: 10/10

Spolupráca s pani Mgr. Klačanovou nebola nikdy iná ako 100%-tná. Prístup, komunikácia, dôslednosť, zmysel pre detaily každej podstatnej informácie, podklady a všetky okolnosti z toho vyplývajúce boli bezproblémové. Ako jej klienti sme ani na okamih nezaváhali, že voľba bola správna. Rada by som poukázala na jej schopnosti a poznatky pri predaji a kúpe, absolútny prehľad o všetkom, cit pre detail, pričom jej profesionálny prístup a celkový servis predaja alebo kúpy nehnuteľnosti je obdivuhodný. Úprimne ma teší, že sme využili jej služby a vieme sa aj v budúcnosti na ňu kedykoľvek obrátiť.

Hodnotenie: 10/10

Na základe našich skúseností pri predaji bytu považujeme pani Klačanovú za veľmi schopnú, spoľahlivú a presnú maklérku, ktorá vie dobre vyhodnotiť každú situáciu a poradiť klientovi. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Dakujem Vam velmi pekne za pomoc pri predavani nasho bytu! Ste mila a komunikativna zena,sme velmi spokojny v vami,kiezby boli vsetky realitne maklerky ako Vy :-) Prajeme Vam vela uspechov a vela predanych nehnutelnosti do zivata.

Hodnotenie: 10/10

Mgr. Zuzanu Klačanovú som prvýkrát stretla pri obhliadke nehnuteľnosti. Jej profesionálne vystupovanie, spôsoby a hlboké odborné znalosti ma presvedčili o tom, že je naozaj kompetentný predajca nehnuteľností a preto som jej zverila do predaja aj môj byt. Pri stretnutiach a celkovej komunikácii s p. Klačanovou som si vždy ocenila jej proklientsky prístup, porozumenie, ochotu a kreativitu. Hoci som moju nehnuteľnosť nakoniec z predaja stiahla z osobných dôvodov, nemám žiadne pochybnosti o tom, že ak by som znova hľadala realitného odborníka, určite sa na p. Klačanovú obrátim opäť a takisto ju rada odporučím mojím známym a ďalším záujemcom.

Hodnotenie: 10/10

S profesionalnym pristupom Mgr. Zuzany Klacanovej sme boli velmi spokojni. Kupovali sme nehnutelnost v case korona krizy, takze situacia bola o to narocnejsia. Preto ocenujem zvlast ustretovost a snahu o bezkomplikovany priebeh nasej kupy. Stretli sme sa so serioznym jednanim, fundovanymi odpovedami na nase otazky, rychlou a bezproblemovou komunikaciou, skutocne servis na vysokej urovni. Pri kupe a predaji nehnutelnosti je dolezita dovera v maklera a ta bola. Budem odporucat :-)

Hodnotenie: 10/10

Mgr. Zuzana Klačanová, maklérka RE/MAX Svet realít spolupracuje s našou firmou už niekoľko rokov, je zodpovedná a vo svojom odbore sa vyzná. Poskytuje profesionálne poradenstvo pri predaji nehnuteľnosti. Jej prístup je seriózny. Zabezpečuje komplexný servis súvisiaci s predajom. Rýchlo reaguje, pravidelne komunikuje a má znalosť právnej problematiky. S poskytovaním služieb Mgr. Z. Klačanovej sme boli spokojní.

Hodnotenie: 10/10

U mna ste top profesionalka ako som Vam tusim uz raz aj pisal. Vas pristup, detailny prehlad na trhu a konecny vysledok je pre mna vzorovy... za poslednu dobu som “musel” mat v tejto oblasti par skusenosti, preto to viem z mojho pohladu aj jednoznacne posudit...

Hodnotenie: 10/10

S pani Mgr. Zuzanou Klačanovou som spolupracoval už niekoľko krát, nakoľko som už predával viacero nehnuteľnosti. Pre rozhodnutie spolupráce práve s ňou ma primäla zlá skúsenosť s predošlými realitnými maklérmi. Vybral som si ju na základe veľmi dobrých recenzií jej predošlých klientov uverejnených na webe. Jej profesionálny prístup a seriózne jednanie ma utvrdil správnom výbere od prvej chvíle. Dovolím si tvrdiť, že pani Mgr. Zuzana Klačanová je veľmi fundovaná profesionálka nielen v oblasti realít, ale má i prehľad vo financovaní nehnuteľnosti a v právnych predpisoch. Som rád, že som mal možnosť spolupracovať s ňou a teším sa v budúcnosti na ďalšiu spoluprácu.

Hodnotenie: 10/10

Korektne, profesionálne, milý, nápomocný.

Hodnotenie: 10/10

Ďakujem za Váš seriózny prístup a profesionalitu pri predaji môjho bytu. Z Vašimi službami som bol veľmi spokojný.

Hodnotenie: 10/10

vysoká profesionalita,prístupové jednanie,úplná spokojnosť z celkovým priebehom kúpi

Hodnotenie: 10/10